Jakie są zalety ClearLift w porównaniu do tradycyjnych liftingów twarzy?

Lifting twarzy, czyli rhytidektomia, to zabieg kosmetyczny, który nadaje skórze gładszy, jędrniejszy i młodszy wygląd poprzez leczenie widocznych oznak starzenia się, takich jak zmarszczki i linie. Tylko w 2020 roku w Wielkiej Brytanii wykonano 7 419 zabiegów liftingu szyi i twarzy, spośród 51 140 zabiegów chirurgicznych wykonanych w tym roku - co przekłada się na niewiarygodne 16% całkowitej liczby zabiegów.

Wiele kobiet i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy, aby odmłodzić wygląd swojej skóry; jest to jednak całkowicie normalne, że odczuwasz zdenerwowanie lub niepokój przed podjęciem decyzji o operacji.

Dlatego właśnie oferujemy bezpieczniejszą alternatywę, ClearLift.

Co to jest ClearLift?

Nasz ClearLift Laser Facelift, który jest również znany jako Hollywood Laser FaceLift, stał się ostatnio popularną alternatywą dla tradycyjnego liftingu twarzy. Zabieg ten jest fantastyczną opcją dla każdego, kto pragnie ujędrnić skórę, poprawić wygląd opuchniętych oczu i cieni pod oczami oraz zredukować pigmentację, która może przyczyniać się do powstawania oznak starzenia.

Ponadto zabieg ClearLift poprawia wygląd skóry z marszczeniami, ciemnymi bliznami i dużymi porami, zapobiega oznakom starzenia się skóry i leczy nieprawidłowości powstałe w wyniku zabiegów z użyciem wypełniaczy skórnych. Możesz wybrać zabieg laserowy ClearLift na twarz, szyję, dekolt, ręce i ciało, co oznacza, że jest to niezwykle wszechstronna procedura, z której każdy może skorzystać.

Chociaż zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, nadal potrzebna jest konsultacja, która pozwoli Ci dowiedzieć się, czy jesteś odpowiedni, czy nie. W końcu nadal istnieją pewne przeciwwskazania, takie jak ciąża lub karmienie piersią, infekcje i nowotwory.

Jak to działa?

Laser ten emituje silne impulsy światła, które mogą dotrzeć nawet na głębokość 3 mm w głąb skóry. Podgrzewa on głębsze warstwy skóry i tworzy "kontrolowaną ranę", która nie narusza zewnętrznej warstwy skóry. W miarę gojenia się rany, nowy kolagen jest produkowany, a nadmiar pigmentu jest rozbijany - przyczynia się to do jędrniejszej, młodziej wyglądającej skóry.

Jakie są zalety ClearLift?

Nasza procedura ClearLift zapewnia wiele korzyści w porównaniu z tradycyjnym liftingiem twarzy. Na przykład, w przypadku ClearLift nie ma przestojów, ponieważ nie jest to zabieg chirurgiczny. Wręcz przeciwnie, ten bezbolesny zabieg trwa zaledwie 20 minut, a Ty nie zauważysz żadnego zaczerwienienia. Przeciętnie należy poddać się sześciu zabiegom w odstępach od 2 do 4 tygodni, a rezultaty są bardziej naturalne niż w przypadku tradycyjnego liftingu twarzy. ClearLift pomaga więc uzyskać bardziej napiętą i jędrną skórę bez konieczności poddawania się zabiegowi chirurgicznemu.