Lekarz dzieli się niebezpieczeństwami kremów i tabletek dokręcających z pochwy

Kremy i żele na lifting pochwy są sprzedawane do kobiet, które mogą zauważyć wzrost z pochwy laxity z powodu wieku lub po posiadaniu dzieci.

Poniżej przyjrzymy się tym metodom i dlaczego radzimy kobietom, aby go uniknać.

Co to jest lifting pochwy za pomocą kremów i żeli?

Koncerny twierdzą aby przywrócić pochwy elastyczność i sprężystość trzeba stosować kremy i żele, więc pochwa czuje się odmłodzona.

Zastosuj krem lub żel do wnętrza pochwy i to ma na celu zrobić lifting pochwy. Niektóre kremy twierdzą, że dzieje się to natychmiast. Wszelkie zmiany, które można doświadczyć z użyciem żelu lub kremu nie będzie stały.

Te kremy i żele są sprzedawane online i zazwyczaj kosztują dużo pieniędzy.

Co to jest lifting pochwy?

Firmy, które produkują pigułki twierdzą, że biorąc je regularnie będzie trwale zrobić lifting pochwy. Jednakże nie było żadnych badań klinicznych, aby udowodnić, że te pigułki działają. W rzeczywistości jeden profesor położnictwa i ginekologii powiedział: "Nie ma nic, co można podjąć z pochwy doustnie, który będzie mieć wpływ na "szczelność"... To jest niedorzeczne".

Jak działają pochwowe kremy i żele?

Niektóre żele, takie jak V Tight Gel, zawierają składniki, które rzekomo utworzyć ściągające wpływ na pochwy, co oznacza, że lifting tkanki pochwy ściany i sromu.

W większości przypadków te kremy po prostu wysuszyć śluz na ścianach pochwy, które mogą zwiększyć tarcie i sprawić, że pochwy czuć się tymczasowo ściślejsze; jednak jest bardziej prawdopodobne, aby stosunek czuć bolesne.

Czy lifting pochwy poprzez kremy i żele rzeczywiście działają?

Aby produkt stał się lekiem i być przepisywane przez lekarza, musi przejść rygorystyczne testy, aby udowodnić, że działa i jest bezpieczny w użyciu. Kremy dostępne na receptę i nie przeszły przez badania kliniczne, aby udowodnić, że są one bezpieczne lub skuteczne.

Chociaż niektóre kobiety mogą czuć się ich Pochwa jest ściślejsze po zastosowaniu tych kremów, jest to prawdopodobnie efekt placebo, lub mogą czuć się bardziej tarcie jak składniki w śmietanie może rzeczywiście wysuszyć śluz na ścianach pochwy.

Jednym ze składników znalezionych w wielu z tych kremów i żeli jest manjakani-albo znany jako dąb woreczek żółciowy (jest to kluczowy składnik w V Tight Gel) - który może wysuszyć pochwę.

Suszenie pochwy nie jest dobrą rzeczą. Zmniejszone smarowanie może prowadzić do bolesnych stosunków płciowych, a nawet uszkodzenia tkanek, co może zwiększyć ryzyko infekcji i stanów zapalnych.

Mówiąc w rozmowie z Health.com, Mary Jane Minkin, profesor kliniczny położnictwa, ginekologii i nauk reprodukcyjnych w Yale University School of Medicine, powiedział: "Nie znam żadnego kremu, który zacieśniłby twoją pochwę."

Więc proszę bardzo!

Jakie są skutki uboczne liftingu pochwy kremami i żelami?

W wielu przypadkach kobiety będą używać tych kremów i nie zauważyć żadnych pozytywnych lub negatywnych skutków. Dla niektórych kobiet, chociaż przy użyciu liftingu kremy mogą powodować podrażnienia, infekcje lub reakcji alergicznej na składniki.

Kremy i żele, które działają jako środek ściągający wysuszyć pochwy i może zwiększyć ryzyko otarć do tkanki pochwy. Otarcia te mogą sprawić, że stosunek seksualny będzie bardziej bolesny, zwiększyć ryzyko zarażenia się STI i zwiększyć ryzyko infekcji.

Niektóre marki żelu liftingu zawierają glicerynę, składnik również znaleźć w niektórych smarów. Gliceryna pochodzi z cukru i jeśli zastosujesz produkty zawierające glicerynę w pochwie, może ona fermentować w organizmie, potencjalnie powodując skutki uboczne, takie jak drożdże lub infekcje bakteryjne.

Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na to, że lifting pochwy żelami i kremami są złym pomysłem, przeszukaj opinie tych produktów. Po prostu szybkie wyszukiwanie ujawnia setki jednogwiazdkowe opinie, które wahają się od kobiet stwierdzające, że produkty nie robią nic, do kobiet, które doświadczyły bolesne plamienia, infekcji drożdżowych, swędzenie i podrażnienia w wyniku korzystania z produktów.

Czy istnieją naturalne alternatywy dla liftingu pochwy?

Istnieją naturalne alternatywy, ale żaden z nich nie są sprawdzone jako bezpieczne lub skuteczne! Można przeczytać więcej o tym, dlaczego próba liftingu pochwy środkami zaradczymi w domu nie są dobrym pomysłem tutaj. Naturalne alternatywy obejmują stosowanie ziół, takich jak leszczyna czarownica lub substancji chemicznych, takich jak potasu alum do pochwy lub miednicy obszaru, ale zdecydowanie zalecamy kobiet nie spróbować tych.

Jeśli szukasz bezpieczne, lekarz prowadził sposób odmłodzić pochwy następnie można rozważyć Femilift pochwy jako źródło leczenia. To niechirurgiczne leczenie może poprawić objawy z pochwy suchość i laxity i może traktować warunki takie jak nietrzymanie moczu stres.